Kvėpinimo sistemos – vienas stipriausių ginklų šiuolaikinėje rinkodaroje, tačiau jo panaudojimas efektyvus ne vien tik pardavimų didinimui…

Turbūt jau girdėjote apie kvėpinimo sistemos sprendimus pardavimų didinimo tikslams, tai viena labiausiai neišnaudotų, efektyvumo nepraradusi rinkodaros priemonė. Galbūt jau džiaugiatės kitų priemonių pagalba išaugusiais pardavimais ir pakankamai sustiprėjusiu prekės ženklo įvaizdžiu, tačiau ką daryti, jei įmonės patalpose trūksta įkvepiančios atmosferos ir jaukumo? Jaučiate klientų, lankytojų ar darbuotojų susivaržymą, nejaukius žvilgsnius, o tuo pačiu ir sumažėjusį pasitikėjimo rodiklį?


Jūsų biuras ar administracinės patalpos taip pat yra prekės ženklas darbuotojams ir svečiams.

Šių patalpų paskirties širdyje slepiasi produktyvumas, įkvėpimas, nuotaika, noras tobulėti, šypsenos, idėjos, progresas, o kam nors ir namai. Kviestinių svečių, būsimų darbuotojų ir verslo partnerių atžvilgiu patalpos tampa stipria reprezentacine priemone, spinduliuojančia jūsų veiklos etiką, metodus, profesionalumą. Šių veiksnių dėka verslo patalpos adaptuojasi, dabar dažnai galima pastebėti jaukias virtuvėles, stalo futbolo žaidimus, laisvalaikio ir atsipalaidavimo zonas. Į bendrą atmosfera, beabejo, įsijungia ir darbuotojų charakteriai, įmonės veiklos pobūdis, stresinės ir nervinės situacijos darbo metu, kilusios problemos ir nesutarimai. Visi pagal save renkasi kur ieškoti emocinio komforto – ar jaukioje virtuvėlėje, ar praleidus šiektiek laiko žaidžiant stalo futbolą, tačiau šie sprendimai, priklausomai nuo žmogaus būdo – jo gali ir nepaliesti. Ką daryti?


Vienareikšmiškai – pradėti naudotis patalpų kvėpinimo sistemos privalumais. Oras – jį turime vienintelį, o pasirinkimas kvėpuoti ar nekvėpuoti didelio lankstumo nesukuria. Praleidžiant daug laiko patalpose, būtina imtis atitinkamų priemonių maksimalios oro kokybės užtikrinimui, čia gelbsti vėdinimo sistemos. Patalpų kvėpinimo sistemos gelbėja norimos nuotaikos, jaukumo ir atmosferos kūrime. Per pirmus implementacijos mėnesius pastebimi akivaizdūs rezultatai, kuriais dalinasi verslo atstovai:

„1. Padidėjo darbuotojų produktyvumas

2. Pasiekėme aukštesnį sėkmingų susitikimų procentą

3. Sumažėjo darbuotojų kaita“

Vidutinio dydžio buhalterinės įmonės vadovas

Kvėpinimo sistemos laiko ir akimirkų įprasminimui laukiamojoje erdvėje ar viešbučio vestibiulyje.

Apgyvendinimo verslas paremtas maloniais patyrimais, svetingumu ir emocija. Pirmas žingsnis kuriant išskirtinę lankytojo patirtį – pirmasis įspūdis. Pabandykite įsivaizduoti situaciją, kai pirmo apsilankymo metu, pravėrus duris jus pasitinka pats maloniausias kvapas pasaulyje. Galvoje – burbuliukai, širdyje – taip gera. Patalpų kvėpinimo dėka – jūsų siūlomos apgyvendinimo paslaugos tampa daugiau, nei vieta apsistojimui. Tai tampa išskirtine patirtimi.